PLNÁ ČÁSTKA / Full price

Částka zahrnuje ubytování na vysokoškolské koleji K3 nebo K1 Jihočeské univerzity – dle výběru.
Na koleji K3 se spí na 2lůžkových pokojích na vybavených postelích. Na každém pokoji je zrcadlo, umyvadlo a lednice, sociální zařízení je společné na patře. Druhou variantou je ubytování na koleji K1, kde jsou 1lůžkové pokoje a soukromé koupelny. Ubytování není povinné, můžete si zajistit své vlastní.
V ceně je dále stravování formou plné penze – snídaně, obědy, večeře, svačiny a pitný režim. Stravování bude zajištěno v Menze Jihočeské univerzity pár kroků od kolejí. Obě koleje jsou vedle sebe. Tělocvična je vzdálena 3–5 minut pěší chůze. 

Kromě ubytování a stravování zahrnuje částka rovněž poplatek za pronájem 4 tělocvičen a sálů po dobu 4 dnů, 4 české a 4 zahraniční lektory twirlingu (z Itálie, 2x Holandska a Polska) a jejich náklady. Každý účastník obdrží účastnický certifikát a upomínkový předmět. Také jsou zahrnuty věci na PARTY (balonky apod.), jelikož letos slavíme 10 let campů, tedy jeden večer na nás čeká speciální akce k oslavě. :-) TRIČKA S LOGEM CAMPU JSOU V CENĚ! Individuální hodiny nejsou v ceně, jsou dobrovolné. Dopravu na místo akce si každý zajišťuje sám, stejně tak pojištění. Minimální věk účastníků je 10 let, rodiče nebudou moci být v tělocvičně. Bude možné si objednat Summer Twirl Clinic Merch – na místě, i předobjednávkou.

Ceník

4 noci (st–ne) s ubytováním na K3 (2lůžkový pokoj, společné toalety a sprchy na patře, v pokoji umyvadlo, zrcadlo, lednice)

Příjezd: středa večer
Počet přespání: 4 noci
Účast na campu: 4 dny
Strava: začíná obědem ve čtvrtek 15., končí obědem v neděli 18.

6 700 Kč / 275 EUR

4 noci (st–ne) s ubytováním na K1 (1lůžkový pokoj, vlastní koupelna v buňce s dalšími dvěma 1L pokoji)

Příjezd: středa večer 
Počet přespání: 4 noci
Účast na campu: 4 dny
Strava: začíná obědem ve čtvrtek 15., končí obědem v neděli 18.

7 600 Kč / 310 EUR

3 noci (čt–ne) s ubytováním na K3 (2lůžkový pokoj, společné toalety a sprchy na patře, v pokoji umyvadlo, zrcadlo, lednice)

Příjezd: čtvrtek ráno 
Počet přespání: 3 noci
Seminář: 4 dny
Strava: začíná obědem ve čtvrtek 15., končí obědem v neděli 18.

6 320 Kč / 260 EUR

3 noci (čt–ne) s ubytováním na K1 (1lůžkový pokoj, vlastní koupelna v buňce s dalšími dvěma 1L pokoji)

Příjezd: čtvrtek ráno
Seminář: 4 dny
Strava: začíná obědem ve čtvrtek 15., končí obědem v neděli 18.

 7 010 Kč / 285 EUR