SUMMER TWIRL CLINICS /
Letní twirlingová soustředění 

Každoročně připravuji pro děti z různých koutů České republiky letní twirlingové a taneční tábory. Mým cílem je zajistit dětem příjemné prostředí, co nejkvalitnější výuku jak twirlingu, tak tanečních variací, přátelskou atmosféru a jedinečné zážitky. Letní twirlingové campy účastníkům vytvoří nová přátelství, naučí se novým prvkům a především, zažijí spoustu legrace v kombinaci s jejich oblíbeným sportem. Campy jsou určené pro mažoretky i twirlery všech výkonnostních úrovní a věkových kategorií - na campu jste rozděleni do několika skupin a lektoři se u skupin střídají.

Twirling vyučuji já (mezinárodní certifikát pro výuku twirlingu NBTA) a spolupracuji s dalšími hvězdami české i zahraniční twirlingové sféry a několikanásobnými Mistryněmi České republiky v twirlingu i v tanci. Kontakty navazuji s jedněmi z nejlepších v oboru a uděláme maximum pro to, abychom účastníkům našich táborů předaly co nejvíce. 

Na programu campů je výuka nových twirlingových prvků, taneční, baletní a gymnastické průpravy, zlepšování držení těla, posilování, strečink, nácvik taneční choreografie, aby se děvčata naučila tančit. Rovněž je možné domluvit se na individuálních hodinách s některým z lektorů (ať už půjde o tvorbu úplně nové skladby, nové prvky či pouhou konzultaci a úpravu skladby stávající nebo přípravu na výkonnostní zkoušky Příprava Level 1, Level 1). Mimo trénink se děti sblíží během různých her, v bazénu, na procházce apod. 
Své služby nabízí i profesionální fotograf - fotky z tréninku, hromadná fotka všech účastníků, fotky s lektory, z volnočasových aktivit, z fotokoutku, je možnost i nafocení kalendáře, což je skvělý dárek například pro babičky k Vánocům. ;-)

STRAVA je zajištěna 5x denně + pitný režim je k dispozici. UBYTOVÁNÍ je zařízeno v pokojích na postelích po různých počtech. Na děti čekají také twirlingové soutěže a výzvy ;-)
Každý účastník si odveze účastnický list a dárečky na památku, na 1. turnusu i TRIČKO!

2021 - 7. ročník

Na léto 2021 připravujeme opět 2 turnusy letního twirlingového soustředění !

SUMMER TWIRL CLINIC 1

Kdy: 20. - 23. 7. 2021   |   Kde: RS Blaník (Louňovice)
Cena: ráda odpovím soukromě

Lektoři: Rachida-Bou Chamach, Tessa Adam, Veronika Kadlecová, Natálie Zikmundová, Michaela Lávičková, Tina Kolomá, Aneta Pavlíčková, Viktorie Daňhelová, Eliška Pekárková, Lukáš Kadlec, Matěj Míča

SUMMER TWIRL CLINIC 2

Kdy: 24. - 25. 7. 2021 | Kde: České Budějovice
Cena: ráda odpovím soukromě


Hlavní lektorky:
Christine Bel (Francie), Rachida Bou-Chamach (Holandsko)

Pomocné lektorky:
Tessa Adam (Holandsko), Veronika Kadlecová

Přihlašovat se na 2. turnus můžete přes přihlašovací formulář. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte mne zde: kadlecova.veronika1@seznam.cz (nebo stačí, když mne zkontaktujete do zpráv na sociálních sítích). Platba může být rozložena na zálohu a doplatek, nebo můžete zaplatit celou částku najednou - je to na Vašich preferencích.

Lektoři: SUMMER TWIRL CLINIC 2 (2021)

Lektoři: SUMMER TWIRL CLINIC 1 (2021)

Nabídka individuálních lekcí s lektory na campu

  • Jen pro účastníky campu.
  • Individuální lekce nejsou v ceně campu.

Pokud máte dotaz, ptejte se :-)

E-mail:

kadlecova.veronika1@seznam.cz

Sociální sítě:

Facebook (Veronika Kadlecová)
Facebook (Summer Twirl Clinics)
Instagram (Veronika Kadlecová)
Instagram (Summer Twirl Clinics)

IČO: 072 26 721
Číslo účtu: 115-1550680287/0100